O firme

O firme

Firma Bane – Lomy s.r.o. je viac ako 20 ročným certifikovaným obchodným a servisným zastúpením produktov značky PERMON pre slovenský trh. Pod produky tejto značky spadajú pneumatické príklepové a vŕtacie náradie pre bane, lomy, stavebníctvo a zlievarenstvo. Toto náradie má v porovnaní s konkurenciou dlhodobo najlepší pomer kvalita – životnosť – cena.

Je to náradie dlhodobou praxou odskúšané od výrobcov PERMON Křivoklát, Narex Dečín, Poldi Kladno a iných. Náradie a nástroje sú určené pre ťažobné, vŕtacie a demolačné práce. Tieto činnosti sa vykonávajú pomocou vŕtacích koruniek, vŕtacích tyčí, vrtných trubiek, ručných a hydraulických vŕtacích, zbíjacích, búracích kladív a iného náradia, nástrojov a príslušenstva. Toto je predmetom katalógu, v ktorom si máte možnosť sortiment prezrieť a aj objednať podľa objednávacích čísel prislúchajúcich k jednotlivým položkám

Pomôžeme Vám natypovať vhodnú konfiguráciu podľa Vašich pracovných podmienok. Materiál máme na sklade v dostatočných zásobách a dopravíme Vám ho do 24 hodín, alebo podľa dohody na miesto určenia. Pri osobnom odbere si ho môžete prevziať v podnikovej predajni.

Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis nami dodávaného pneumatického náradia, spojený s dodávkou náhradných dielov. Robíme aj generálne opravy nášho náradia, kedy prácu neúčtujeme a oprava je vykonaná len za cenu náhradných dielov.